Jsme tady pro lidi…

Adiktologické poradenství

V rámci činnosti Poradenského střediska EUROTOPIA v Krnově poskytujeme bezplatnou odbornou a kvalitní poradenskou službu, která pomáhá našim klientům změnit svou životní situaci a vrátit se k samostatnému a plnohodnotnému životu, neovlivněnému závislostí na alkoholu.

Služby Poradenského střediska zajišťuje zkušený tým, který se skládá ze sociálního pracovníka, adiktologa a právníka. Konzultace s adiktologem probíhají po předchozím vyhodnocení situace sociálním pracovníkem. Zároveň jsou adiktologické terapie vedeny individuálně, což nám umožňuje přizpůsobit se konkrétním potřebám a situacím klientů.

Pomáháme všem bez ohledu na věk

Naše služby jsou určeny osobám, které se potýkají s problémovým užíváním návykových látek či látkovými i nelátkovými závislostmi, a také pro jejich rodinným příslušníkům. Máme za to, že každý si zaslouží naši podporu.

Můžeme vám zaručit diskrétnost, nestrannost a respekt k vám a vašim rozhodnutím. Naším cílem je, abyste byli informováni o svých právech i příležitostech.

Pokud máte zájem o více informací nebo přímo o adiktologické poradenství, obraťte se na pracovnici Poradenského střediska EUROTOPIA v Krnově Mgr. et Mgr. Nikolu Kutrovou.

KONTAKTY

Skip to content