Jsme tady pro lidi…

Taneční přehlídka

Přehlídka je určena pro romské i neromské taneční soubory. V rámci soutěže probíhá vystoupení romských hudebních skupin pro veřejnost jako doprovodný program.

Akce je již několik let realizována ve spolupráci s organizacemi z Opavska a Krnovska a dalšími z Moravskoslezského kraje – především neziskovými organizacemi a základními školami. Na přehlídce vystupují různorodé taneční soubory romských dětí a mládeže i dětí z majority zaměřené jak na tradiční romské tance, tak na moderní taneční styly.

Za pomoci odborné poroty a diváků jsou vybrány nejlepší soubory. Z dosavadních ročníků vyplývá velký zájem o tuto akci, účastní se přibližně 12 tanečních souborů každým rokem.

Uskutečnilo se…

Taneční přehlídka 2016

EUROTOPIA.CZ, o.p.s. s podporou Moravskoslezského kraje a Statutárního města Opavy, uspořádala dne 8.6.2016 Taneční přehlídku pro děti a mládež z celého Moravskoslezského kraje, především […]

Taneční přehlídka 2015

EUROTOPIA s podporou Fondu pro NNO, Moravskoslezského kraje a Statutárního města Opavy uspořádala 20.5.2015 Taneční přehlídku pro soubory dětí a mládeže z celého Moravskoslezského […]

Skip to content