Jsme tady pro lidi…

Darujte dětem v náhradní rodinné péči prázdninové zážitky

Přátelé, příznivci a podporovatelé organizace EUROTOPIA.CZ, období letních prázdnin představuje pro většinu dětí dlouho očekávané dva měsíce volna, kdy nemusí vstávat do školy, psát domácí úkoly, většina z nich jezdí na dovolenou a tábory, naplno si užívají kamarádů a zábavy.

Jak ale vnímají tyto dva měsíce děti, které z různých důvodů nemohou vyrůstat s vlastními rodiči, děti, pro které není dovolená nebo tábor z finančních důvodů samozřejmostí, děti, které často prošly náročnou a traumatickou životní zkušeností, kterou by ani dospělý neustál? Jak se těší na prázdniny děti, které ve svém věku řeší problémy, které by měli řešit dospělí, děti, které byly ochuzeny o své bezstarostné dětství?

Podpořme děti v náhradní rodinné péči a darujme jim prázdninové zážitky, ať i ony mají důvod k radosti a úsměvu a letní prázdniny jsou pro ně zdrojem pro další období jejich života.

Staňte se našim dárcem a přispějte nám finančním darem na realizaci letních zážitkových pobytů pro děti z pěstounských rodin prostřednictvím projektu DOBRODRUŽNÉ PRÁZDNINY S EUROTOPIÍ na Darujme.cz.

https://www.darujme.cz/projekt/1206498

DĚKUJEME, že nám pomáháte pomáhat rodičům a dětem v náročných životních situacích.

Skip to content