Jsme tady pro lidi…

Den rodin s otevřeným srdcem anebo Spolu ruku v ruce

Srdečně vás zveme na benefiční akci „DEN RODIN S OTEVŘENÝM SRDCEM ANEB SPOLU RUJKUV RUCE“, která se uskuteční dne 23. 9. 2023 v Trojhalí Karolina v Ostravě od 13 hodin a kterou pořádá Moravskoslezský kraj.

Hlavním cílem akce je přiblížit veřejnosti, co obnáší péče o člověka s postižením v domácím prostředí, jaké je to být náhradním rodičem pro děti prostřednictvím pěstounské péče a také vyjádřit podporu a poděkovat neformálním pečujícím a pěstounům za jejich úctyhodnou roli.

V rámci akce se můžete těšit na koncert EWY FARNE, hudební vystoupení kapely Třesk, novocirkusové show jak pro nejmenší, tak i větší návštěvníky pod vedením Žongléros Ansámbl, vystoupení Cirkusu trochu jinak s názvem Circus teens academy, a také na bohatý doprovodný program – cirkusové workshopy, malování na obličej, malování pískem, skákací hrady, kreativní dílničky, autorské čtení a pod. Prostory ostravského Trojhalí budou pro návštěvníky otevřeny od 12 hodin, vstupné na akci je ZDARMA.

V rámci akce bude předán symbolický šek s finanční podporou dvou projektů svépomocných skupin sdružujících pečující o blízkého člena rodiny s postižením a dále ocenění v oblasti náhradní rodinné péče.

Skip to content