Jsme tady pro lidi…

Podpořte projekt DĚTI TANČÍ S CARAVANEM v opavském Tescu

Organizace EUROTOPIA.CZ, o.p.s. se přihlásila do 14. kola grantového programu VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME Nadačního fondu Tesco, jehož garantem je Nadace rozvoje občanské společnosti. Projekt DĚTI TANČÍ S CARAVANEM, se kterým jsme se do programu přihlásili, postoupil do finálního hlasovacího kola, které probíhá od pondělí 15. 1. do neděle 11. 2. 2024 na prodejnách Tesco. Pomozte nám získat největší počet žetonů a získat podporu ve výši 45.000,- Kč na rekonstrukci tanečního sálu, který využívají děti navštěvující taneční kroužek při Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Caravan v Krnově k pravidelným tréninkům. Za každý svůj nákup v opavském Tescu získáte žeton, jehož vhozením do červeného válce podpoříte náš projekt.

Proč podpořit právě náš projekt?

Protože děláme věci, které mají smysl…

Projekt “Děti tančí s Caravanem” podporuje děti z chudých rodin z Krnova, které často tráví svůj volný čas na ulici. Prostřednictvím projektu chceme podpořit děti, které baví tančit a docházejí pravidelně do tanečního kroužku při Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Caravan v Krnově. Chceme pro ně získat finanční prostředky na rekonstrukci a vybavení tanečního sálu, kde trénují a pod vedením lektorky nacvičují různé
choreografie. Tyto prostory jsou však ve špatném technickém stavu a neodpovídají jejich potřebám. Podporou projektu podpoříte děti v rozvoji svého uměleckého potenciálu.

Skip to content